Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowa Wieś Kłodzka - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Stary Wielisław

Stary Wielisław(Nowa Wieś Kłodzka + 18 km)

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronny, komfortowy dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Stary Wielisław. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł450 m² 2 953,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy z możliwością prowadzenia usług w centrum miasta Kłodzko przy nowo wyremontowanej infrastrukturze dojazdowej z miejscami parkingowymi oraz Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Walim

Walim(Nowa Wieś Kłodzka + 20 km)

489 000 zł100 m² 4 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Urokliwy dom wolnostojący w Walimiu idealna inwestycja w górach! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Polna

Mościsko(Nowa Wieś Kłodzka + 25 km)

1 599 000 zł262,20 m² 6 098,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 739 m²

Gestor Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Mościsko, usytuowany na dużej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Młyńska

Gorzanów(Nowa Wieś Kłodzka + 24 km)

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa - wolnostojący dom jednorodzinny położony w Gorzanowie przy ul. Młyńskiej. Budynek: murowany, o zwartej bryle i dachu dwuspadowym, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Polanica-Zdrój(Nowa Wieś Kłodzka + 19 km)

5 400 000 zł437,10 m² 12 354,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Wyjątkowy dom w sercu Polanicy-Zdroju - przy samym Parku Zdrojowym Na sprzedaż przestronny i elegancki dom wolnostojący o powierzchni 437 m , usytuowany na dużej działce 1543 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Piława Dolna

Piława Dolna(Nowa Wieś Kłodzka + 17 km)

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom wolnostojący w Piławie Dolnej blisko Dzierżoniowa. Dom o powierzchni użytkowej 123 m2 (pow. całkowita 170 m2). Lokalizacja Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bożków

Bożków(Nowa Wieś Kłodzka + 6 km)

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową ofertę dom w Bożkowie z dużą działką budowlaną, położony w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, z pięknym widokiem na góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dzikowiec

Dzikowiec(Nowa Wieś Kłodzka + 3 km)

999 000 zł112,60 m² 8 872,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny z malowniczymi widokami położony w Kotlinie Kłodzkiej. Atutem jest duża działka o pow. 5900 m kw. z potencjałem (obecnie w studium.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Piastowska

Walim(Nowa Wieś Kłodzka + 20 km)

2 299 999 zł1 000 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Pensjonat Hotel Restauracja na sprzedaż. Budynek około 1000 m2 z wszystkimi mediami na działce 18 000 m2 w centrum turystycznego Walimia. Lokalizacja: środkowe Sudety, u podnóża Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś Kłodzka

Nowa Wieś Kłodzka,dolnośląskie

760 000 zł58 m² 13 103,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

92 000m2 tylko dla Ciebie! Wyjątkowa oferta. Niezwykła, zagospodarowana działka z widokiem zapierającym dech w piersiach. Wokół góry, rzeki, lasy. Idealne miejsce na wypoczynek. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Wieś Kłodzka

Nowa Wieś Kłodzka,dolnośląskie

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom połozony w Gorach Sowich niedaleko Srebrnej Góry atrakcyjna lokalizacja obok domu został wybudowany garaż dwustanowiskowy z zapleczem socjalnym na podaszu , z tyłu budynku jest teren.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij